KULTURA / Divadlo

Popis: Plakát k akci.
Plakát k akci.
10.12.2018

Dětí se roztančí v předvánoční Popelce

OLOMOUC

Baletní studio při Moravském divadle Olomouc připravuje na konec adventu baletní představení Popelka. Divákům se v něm představí dětští tanečníci i profesionálové z divadelního baletu.

Baletní představení bude hostit Regionální centrum v Olomouci. Choreografii určenou přímo pro tamní sál připravil režisér Robert Balogh společně s pedagogy Baletního studia Lukášem Cenkem a Sylvou Pospíšilovou.

Desítky našich dětí pilně cvičí a na představení se moc těší. Je to pro ně nejen příležitost předvést se před publikem, ale také vidět při práci dospělé tanečníky a baletky, protože v Popelce s nimi vystupují i členové baletního souboru Moravského divadla,“ říká ředitelka Baletního studia Jitka Weiermüllerová. S přípravami na originální vystoupení malým tanečníkům pomáhají také pedagogové studia Vadim Tsepelev a Jana Hanaková.

Milovníci tance a krásného umění si přijdou na své ve středu 19. prosince od 17 hodin v Regionálním centru v Olomouci. Představení Popelka proběhne pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje Ladislava Oklešťka a dlouholetého podporovatele studia Martina Tesaříka.

Baletní studio při Moravském divadle Olomouc již 16 let vychovává mladé taneční talenty a učí děti lásce k divadlu. Ti získávají základy baletního umění, účastní se mezinárodních soutěží a vystupují i v představeních Moravského divadla.

Plakát k akci.

Autor / zdroj: Ivo Heger

Doporučujeme

Alarmy, kamery, centrální vysavače, Olomouc, Hodolanská 41, tel:605251710

Nabízíme komplexní řešení zabezpečení pro jakýkoliv objekt, drátovým i bezdrátovým systémem. Kamerové systémy. TV digitální a družicový příjem. Slaboproudé instalace. Kompletní dodávky centrálního vysávání Electrolux. www.safron.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Vánoční trhy Olomouc se spoustou novinek. Největší atrakcí bude obří olomoucké kolo

Po dvaatřicet dnů a večerů bude žít centrum města atmosférou a rytmem Vánočních trhů Olomouc. Proslulé olomoucké vánoční trhy navíc letos nabídnou spo

Post

Malým pacientům dětské kliniky Fakultní nemocnice Olomouc opět pomůžou vánoční hvězda a věncování

Přípravy na dvě tradiční charitativní akce vrcholí v těchto dnech na Dětské klinice Fakultní nemocnice Olomouc.

Post

Olomouc postaví další cyklostezku. Začíná její příprava

V městské částí Hodolany se rozjela příprava na výstavbu další etapy Jantarové cyklostezky. Povede po břehu řeky Bystřice a cyklisty dovede na už hoto

PARTNEŘI

safron www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA