EKONOMIKA / Podniky

Popis: Finálová devítka.
Finálová devítka.
Autor / zdroj: locomotion.cz
6. 3. 2014 9:13:00

Veřejnost hlasuje o vítězi Vinařství roku 2013

Až do 24. března má široká veřejnost možnost spolurozhodnout, kdo z letošních finalistů prestižní soutěže Vinařství roku 2013, se stane nejlepším vinařstvím ČR.

Bude to Vinařství Glosovi, Víno J.Stávek, Proqin, Moravíno, Vladimír Tetur, Sonberk, Zámecké vinařství Bzenec, Vinné sklepy Valtice nebo Znovín Znojmo? To určí lidé svými hlasy, které nyní mohou zasílat do soutěže Mediatel Vindemia Publica 2013. Vítězové budou vyhlášení během slavnostního galavečera v pražském Veletržním paláci 27. března 2014.

Stejně jako v předchozích letech mají milovníci vína příležitost rozhodnout svými hlasy o nejoblíbenějším vinařství v kategorii cena veřejnosti. „V tomto roce bude mít možnost veřejnost zasílat hlasy jednomu z 9 vinařství, která se probojovala do finále soutěže Vinařství roku na základě rozhodnutí odborníků“, uvádí Petr Psotka ředitel Vinařského institutu, který je odborným garantem soutěže. „Výsledný počet hlasů u jednotlivých vinařství určí nejen držitele titulu Cena veřejnosti Mediatel Vindemia publica 2013, ale nově se letos stane i rozhodujícím kritériem pro výběr vítěze v hlavní kategorii,“ doplňuje Psotka.

„Hlasování probíhá od 25. února až do 24. března prostřednictvím webu www.vindemiapublica.cz, přičemž vybranému vinařství může hlasující udělit pouze jeden hlas denně,“ přibližuje způsob hlasování Vladimír Buťa, marketingový ředitel společnosti Mediatel, která technicky zajišťuje průběh letošního hlasování a je také titulárním partnerem soutěže veřejnosti.

Všichni hlasující, kteří se navíc zapojí do tipovací soutěže, se mohou těšit na atraktivní ceny v podobě zájezdu od CK Alex, sommelierských kurzů od Vinařského institutu, vín od finalistů a stovky dalších zajímavých cen.

Vyhlášení vítězů ocenění Mediatel Vindemia Publica 2013 i hlavní kategorie Vinařství roku 2013 se uskuteční v průběhu slavnostního galavečera ve Veletržním paláci. Vítězná vinařství budou odměněna partnery soutěže - vítěz hlavní kategorie dostane mimo jiné mediální prostor na rádiu Frekvence 1 v hodnotě 100 000 Kč, vítěz ceny veřejnosti obdrží např. marketingové poradenství a produkty od hlavního partnera společnosti Mediatel, spol. s r.o. v hodnotě 100 000 Kč.

Autor / zdroj: Kateřina Martykánová

Doporučujeme

Demolice objektů, likvidace azbestu, průzkumy staveb

Provádíme demolice budov, průmyslových objektů, mostů, komínů atd. Zajišťujeme likvidace azbestu včetně uskladnění. Provádíme průzkumy staveb na obsah azbestu. Povinné pro demolice a přestavby. www.trepart.cz

Oldřich LEVEK :: Klempířství, pokrývačství

Provádíme klempířské a pokrývačské práce, montáž střešních oken Velux a podobných typů, montáž a opravy plochých střech, hydroizolace. Zajistíme kompletní rekonstrukce střech, komínových těles, tesařské práce, montáž bleskosvodů.
Oldřich LEVEK, tel.: 777 079 891, oldlevek@seznam.cz.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Olomoucké Muzeum umění: Nafoťte prázdniny v Římě a vyhrajte!

Při příležitosti připravované výstavy barokního grafika Giovanniho Battisty Piranesiho připravilo olomoucké Muzeum umění prázdninovou fotografickou

Post

Z vysokoškolských kolejích hasiči kvůli požáru evakuovali sedm osob

Hasiči za použití dýchací techniky vyvedli ven tři osoby ve vyváděcích maskách, další čtyři evakuovali pomocí výškové techniky.

Post

Sigma veze z Teplic bod

Fotbalistům Olomouce se vstup do nového soutěžního ročníku povedl. Hanáci remizovali 2:2 v Teplicích, když srovnali v nastaveném čase. Nejprve snížil

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.trepart.cz www.palirnasamotisky.cz www.safron.cz Oldřich LEVEK :: Klempířství, pokrývačství