EKONOMIKA / Podniky

Veřejnost hlasuje o vítězi Vinařství roku 2013

6. 3. 2014 9:13:00
Finálová devítka.
Foto: locomotion.cz

Až do 24. března má široká veřejnost možnost spolurozhodnout, kdo z letošních finalistů prestižní soutěže Vinařství roku 2013, se stane nejlepším vinařstvím ČR.

Bude to Vinařství Glosovi, Víno J.Stávek, Proqin, Moravíno, Vladimír Tetur, Sonberk, Zámecké vinařství Bzenec, Vinné sklepy Valtice nebo Znovín Znojmo? To určí lidé svými hlasy, které nyní mohou zasílat do soutěže Mediatel Vindemia Publica 2013. Vítězové budou vyhlášení během slavnostního galavečera v pražském Veletržním paláci 27. března 2014.

Stejně jako v předchozích letech mají milovníci vína příležitost rozhodnout svými hlasy o nejoblíbenějším vinařství v kategorii cena veřejnosti. „V tomto roce bude mít možnost veřejnost zasílat hlasy jednomu z 9 vinařství, která se probojovala do finále soutěže Vinařství roku na základě rozhodnutí odborníků“, uvádí Petr Psotka ředitel Vinařského institutu, který je odborným garantem soutěže. „Výsledný počet hlasů u jednotlivých vinařství určí nejen držitele titulu Cena veřejnosti Mediatel Vindemia publica 2013, ale nově se letos stane i rozhodujícím kritériem pro výběr vítěze v hlavní kategorii,“ doplňuje Psotka.

„Hlasování probíhá od 25. února až do 24. března prostřednictvím webu www.vindemiapublica.cz, přičemž vybranému vinařství může hlasující udělit pouze jeden hlas denně,“ přibližuje způsob hlasování Vladimír Buťa, marketingový ředitel společnosti Mediatel, která technicky zajišťuje průběh letošního hlasování a je také titulárním partnerem soutěže veřejnosti.

Všichni hlasující, kteří se navíc zapojí do tipovací soutěže, se mohou těšit na atraktivní ceny v podobě zájezdu od CK Alex, sommelierských kurzů od Vinařského institutu, vín od finalistů a stovky dalších zajímavých cen.

Vyhlášení vítězů ocenění Mediatel Vindemia Publica 2013 i hlavní kategorie Vinařství roku 2013 se uskuteční v průběhu slavnostního galavečera ve Veletržním paláci. Vítězná vinařství budou odměněna partnery soutěže - vítěz hlavní kategorie dostane mimo jiné mediální prostor na rádiu Frekvence 1 v hodnotě 100 000 Kč, vítěz ceny veřejnosti obdrží např. marketingové poradenství a produkty od hlavního partnera společnosti Mediatel, spol. s r.o. v hodnotě 100 000 Kč.

Autor / zdroj: Kateřina Martykánová


VÍCE Z REGIONU

Hejtman Rozbořil si prohlédl jarní Floru Olomouc

Výstavní pavilon A se ve čtvrtek stal dějištěm zahájení jarní etapy mezinárodní květinové a zahradnické výstavy Flora Olomouc 2015. Pásku slavnostně přestřihl hejtman Jiří Rozbořil společně s ministrem zemědělství Marianem Jurečkou a primátorem Antonínem Staňkem.

Požár skládky v Mrsklesích na Olomoucku vyděsil mnoho lidí

Středeční podvečer vyděsil mnoho lidí pozorujících hustý černý kouř poblíž Přáslavic či Velké Bystřice. Linka tísňové pomoci Hasičského záchranného sboru přijala desítky hovorů upozorňující na možný velký požár.

Do Olomouce zavítá o víkendu skutečně vzácný host: krajina

Krajiny naše i za sedmero horami a řekami, skutečné i myšlené, výrokové, komponované, romantické, filmové, děsivé, krajiny na mnoho způsobů vnímané, krajiny uchvacující svou prožitkovou silou.

Nedaleko Uničova pohltily plameny nákladní Aviu vezoucí postřik na asfalt

V úterý krátce před čtrnáctou hodinou obci Nová Dědina, nedaleko Uničova, pohltily plameny nákladní Aviu vezoucí postřik na asfalt. Požár si vyžádal postupnou pomoc čtyř jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů.

DOPORUČUJEME

Oldřich LEVEK :: Klempířství, pokrývačství
Provádíme klempířské a pokrývačské práce, montáž střešních oken Velux a podobných typů, montáž a opravy plochých střech, hydroizolace. Zajistíme kompletní rekonstrukce střech, komínových těles, tesařské práce, montáž bleskosvodů.
Oldřich LEVEK, tel.: 777 079 891, oldlevek@seznam.cz.
Jiří Ryšavý - MINITRANS - Naše cestovní kancelář působí na trhu již 24 let
Hlavním zaměření cestovní kanceláře je příprava pobytových zájezdů do Chorvatska. Nechte se již nyní inspirovat pohodovou a bezstarostnou atmosférou léta, která Vás na našich zájezdech čeká. Jsme připraveni konzultovat s Vámi Vaše požadavky na ideální dovolenou tak, aby zvolený zájezd nejlépe odpovídal Vašim představám. www.minitrans.cz
Demolice objektů, likvidace azbestu, průzkumy staveb
Provádíme demolice budov, průmyslových objektů, mostů, komínů atd. Zajišťujeme likvidace azbestu včetně uskladnění. Provádíme průzkumy staveb na obsah azbestu. Povinné pro demolice a přestavby. www.trepart.cz
Tvarové pálení plechů dle normy EN ISO 9013
Výpalky rychle, levně, kvalitně! Na stroji Messer MultiTherm 3600 vypalujeme z plechů od 5 do 300 mm do formátu až 2,5 x 6 m dle Vašich požadavků, příp. výkresové dokumentace dodané v grafickém formátu. www.kitzmetal.cz

REKLAMAREKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.trepart.cz www.kitzmetal.cz www.mujlekarnik.cz www.esteticka-chirurgie.com www.nahrobnikameny.cz www.minitrans.cz www.agrosokna.cz www.palirnasamotisky.cz www.safron.cz Oldřich LEVEK :: Klempířství, pokrývačství