SPORT

Jablonec v poháru postoupil přes Sigmu Olomouc
Fotbal 25.10.2017

Olomouc v domácím poháru dohrál. Hanáci doma na Andrově stadionu po prvním poločase vedli, ale když v úvodu druhého dostali od Jablonce během osmi minut tři branky, nepříznivý stav už potom otočit nestačil.

Olomoucporazila jihlavskou Duklu
Hokej 16.10.2017

Přesně po měsíci se Kohouti dočkali! Olomouc se tak dlouho pokoušela z domácího zápasu vydolovat tři body a zrovna před soubojem s Jihlavou se konec této nelichotivé série nečekal.

Olomouc veze dva body z Ostravy
Hokej 11.10.2017

Vítkovice chtěly v domácím prostředí konečně naplno bodovat, za svým cílem vykročily dobře, ale hororová minuta a půl z úvodu druhého dějství je stála naději.

Z vyrovnaného utkání berou bonusový bod Kohouti
Hokej 30.9.2017

Oceláři se sice ujali vedení, ale v průběhu třetí třetiny se skóre překlopilo na stranu Olomouce. Třinečtí sice vyrovnali a v prodloužení mohli rozhodnout, nájezdy však vyšly Olomouci parádně a bere tak druhý bod.

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek
Sport 25.9.2017

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Gólovou přetahovanou Olomouce se Zlínem rozhodlo prodloužení
Hokej 25.9.2017

Už ve třetí minutě se trefil Roberts Bukarts, Hanáci ale velmi rychle odpověděli dvěma brankami. Nejprve srovnal krok Marek Laš, do vedení poslal Kohouty Vilém Burian. Ševci ale otočili vývoj utkání dvěma slepenými brankami na začátku třetí třetiny. Hanáky do hry pak vrátil David Ostřížek.

Dukla si z Olomouce veze porážku
Fotbal 24.9.2017

Hanáci zápas zvládli bez potíží a připsali si další tři body. Pražský výběr mančaft trenéra Václava Jílka nepustil k ničemu a po dvou gólech Jakuba Plška a jednom Martina Sladkého bavil ochozy fotbalem.

Přestřelka v Karviné pro Olomouc
Fotbal 17.9.2017

Přestože třemi zásahy rázně uťali třízápasovou šňůru bez gólů, k zisku ani jednoho bodu to nevedlo. Karvinští podlehli v domácím prostředí olomoucké Sigmě 3:5.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Zbrojovka prohrála v Olomouci 3:0
Fotbal 21.8.2017

Fotbalisté Zbrojovky nedosáhli na kýženou výhru ani ve čtvrtém utkání. Na hřišti Olomouce rozhodla o osudu utkání pětiminutovka, ve které domácí třikrát skórovali.

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Ústí remizovalo s vedoucí Olomoucí
Fotbal 14.5.2017

28. kolo Fortuna národní ligy přivedlo do Ústí nad Labem lídra tabulky z Olomouce. Diváci byli svědky atraktivního utkání, které skončilo remízou 2:2.

Postup do ligy pro Olomouc trefil hattrickem Chorý
Fotbal 4.5.2017

SK Sigma Olomouc je zpět v elitní soutěži. Hanáci vyhráli ve Znojmě vysoko 4:1 a domácí porazili rozdílem třídy. Hvězdou zápasu byl útočník Tomáš Chorý, který dal hattrick. Čtyři kola před koncem má Sigma postup jasný.

Olomouc opět za tři body, proti Varnsdorfu rozhodl Chorý
Fotbal 15.4.2017

Sigma Olomouc získala další tři body. Hanáci si doma poradili s Varnsdofem, vyhráli tři dva. Mužem zápas byl dvougólový střelec Tomáš Chorý.

Lídr zvítězil gólem v 17. sekundě
Fotbal 31.3.2017

Sedmnáct sekund vydrželo bezbrankové skóre na Andrově stadionu. Nakonec gól Jakuba Petra rozhodl o vítězství domácího favorita nejtěsnějším možným rozdílem 1:0.